Мобільний додаток

В Івано-Франківську відбудеться фестиваль за участі відомого джазового піаніста Аарона Голдберга

18.04.2019 р., 17:14
В Івано-Франківську у травні відбудеться міжнародний фестиваль мистецтв "Карпатський простір". Про це в ефірі Радіо Культура в програмі "Культура. Live" розповіра кураторка джазової сцени фестивалю Катря Кот.
 
Ведуча:
 
Людмила Ляхевич 
 
За словами Катрі Кот, відкриє фестиваль 4 травня українське тріо джазової піаністки і аранжувальниці Наталії Лебедєвої, у складі з Ярославом Товарянським (контрабас), Ярославом Борисом (барабани), а також з відомою українською дзазовою вокалісткою Лаурою Марті.
 
 
Цього ж дня, зауважила кураторка, буде виступати тріо Алі Джексон, барабанщик зі США. 
 
"Він вперше представить свою музику в Україні з новим складом свого тріо з молодими французькими музикантами: гітаристом та контрабасистом Андре Да Сілва та Емануелем Форстером. Програма дуже цікава, мало де виконувалася, лише на півдні Франції, в Україні буде до певної міри прем’єра", – повідомила Катря Кот.
 
Кураторка додала, що 5 травня будуть виступи двох гуртів: квартет кларнетистів  "Woody Black 4" (Австрія), після них зіграє відомий джазовий піаніст Аарон Голдберг (США).
 
За її словами, Аарон Голдберг вважається одним з найцікавіших джазових піаністів сучасної сцени.
 

"В складі буде дуже цікавий барабанщик Леон Паркер. Він грає на барабанах і розробив таку баділенгвідж, як він називає, тобто він грає і на своєму тілі, і на інструментах", – розповіла Катря Кот.

 
Вона зауважує, що цьогорічна програма фестивалю буде дуже насиченою та різноманітною. 
 
Крім того, на сцені фестивалю виступатимуть українські виконавці. 
 
"На фестивалі буде головна сцена з хедлайнерами: The Hardkiss, Kazka. Буде класична сцена, велика дуже цікава театральна програма, "Київ Модерн-балет" приїжджає, буде програма для дітей, Food Space зі смаколиками з різних країн, представлятимуться кухні різних країн, винний простір –Wine Space, скульптурний арт, літературна програма.  Буде десь близько п’ятнадцяти програм", – розповіла Катря Кот про програму фестивалю "Карпатський простір".
 
Фестиваль проводитимуть в Палаці Потоцьких. 
 
Прослухати ефір повністю
Фото - pixabay.com
 
В Івано-Франківську відбудеться фестиваль за участі відомого джазового піаніста Аарона Голдберга

Новини по темі