Мобільний додаток

Еко-мода: у тренді сумки з вторинної сировини

15.04.2019 р., 16:30

Про новий тренд – сумки з вторинної сировини – в ефірі програми "Модний сезон" розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Мати гарний вигляд і водночас дбати про планету не купувати зайвих речей і давати другий шанс старим предметам гардеробу – ще й як можливо.

У сьогоднішньому випуску я вирішила розповісти вам про еко-сумки. В уяві відразу з‘явилися торбинки, з якими можна ходити тільки до супермаркету чи на пляж? Так от, відкрию вам секрет, еко-торби бувають різними і навіть дуже модними!

Цінуєте мінімалізм? Тоді вам точно сподобаються сумки від  "Re: code". Креативні корейські дизайнери виготовляють аксесуари з тканини, яка колись слугувала оббивкою для автокрісел та подушок  безпеки, а також з промислових матеріалів,викинутих через брак. Як вам така ідея?

Ще одна фішка речей з перероблених матеріалів - розуміння того, що ти вдихаєш нове життя в стару та непотрібну річ. Кенійський бренд "Suave" знається на цьому як ніхто і вже не перший рік виробляє стильні та яскраві рюкзачки. Так відразу й не здогадаєшся, що пошили їх з бракованої тканини та шкіри. До речі, можна зібрати цілий комплект – гаманці та чохли для гаджетів теж роблять.

"The North Face", американський виробник одягу та аксесуарів для активного відпочинку разом з британським дизайнером Крістофером Рейборном (саме тим, який шиє одяг із надувних рятувальних човнів) нещодавно створили круту колаборацію і разом вигадали лімітку стильних сумок із перероблених туристичних наметів. Ось вам і другий шанс намету, який міг би валятися десь на смітнику.

Купуйте нові сумки, експериментуйте та ставайте екологічнішими з "Модним сезоном"!

Еко-мода: у тренді сумки з вторинної сировини

Новини по темі