Мобільний додаток

Міноборони повідомило, чи служив в армії кандидат у президенти Зеленський

14.04.2019 р., 10:48

Генеральний штаб ЗСУ заявив про проведення перевірки щодо проходження військової служби кандидата на посаду президента України Володимира Зеленського.

Про це йдеться на сайті Міністерства оборони.

У повідомленні зазначається, що перевірку було здійснено у зв’язку з численними запитами народних депутатів Олександра Бригинця, Юлія Мамчура, Тетяни Чорновол та Віктора Бондаря.

"Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства. Придатний до військової служби. Військову службу у ЗС України не проходив", — повідомляють у Міноборони.

У повідомленні також зауважується, що для призову під час мобілізації Володимиру Зеленському надсилали повістки 4 рази.

"Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував", — інформують у Генштабі.

У штабі Володмира Зеленського цю інформацію наразі не прокоментували. 

На фото — Володимир Зеленський, REUTERS

Міноборони повідомило, чи служив в армії кандидат у президенти Зеленський

Новини по темі