Мобільний додаток

Українське радіо запускає новий проект «Усвідомлений вибір: абетка виборця»

5.10.2015 р., 16:28

Сказати просто про важливе: Українське радіо запускає новий проект «Усвідомлений вибір: абетка виборця»

За три тижні до місцевих виборів в Україні в ефірі Українського радіо стартував новий соціальний проект «Усвідомлений вибір: абетка виборця»: у коротких соціальних роликах представники Центральної виборчої комісії, громадянської мережі ОПОРА та Комітету виборців України роз’яснюють особливості цьогорічного волевиявлення населення під час місцевих виборів, запланованих на  25 жовтня 2015 року.

«Абетка виборця» - це три десятки аудіороликів, у яких озвучено стислі й змістовні відповіді на найпоширеніші запитання щодо місцевих виборів. Як розповіла головний редактор головної редакції суспільно-політичних програм ТО УР-1 Аліна Акуленко, ідея проекту виникла передовсім із бажання змінити у виборця уявлення про вибори: «Абетка виборця» - це розповідь простими словами про те, як, кого і навіщо ми обираємо 25 жовтня, і чому це так важливо – обирати свідомо. Кожен ролик - це маленька історія, наповнена великим смислом. Виборцю однаково важливо знати і скільки позначок у бюлетені він має поставити, і чому так важливо йти на виборчу дільницю із паспортом, і що таке усвідомлений вибір, і чому його вибір – це його особиста відповідальність за розвиток країни. Саме сукупність усіх цих знань гарантує прозорий і результативний виборчий процес.»

«Наші соціальні ролики, - наголосила Аліна Акуленко, - це як своєрідна протиотрута до тієї подеколи занадто агресивної агітаційної передвиборчої кампанії, яка щодня тисне на виборця. Не примітивізуючи, не лякаючи кримінальною відповідальністю за прямий чи не прямий підкуп і не озвучуючи довгих роз’яснювально-дидактичних полотен щодо змін у виборчому законодавстві, ми розповідаємо про те, що має знати кожен виборець. Підкреслю два ключових моменти: саме розповідаємо і саме виборцю. Бо ось у цьому зосередженні на задоволенні потреб і запитів на доступну й достовірну інформацію кожного громадянина ми й вбачаємо роль суспільного мовника у висвітленні місцевих передвиборчих баталій».

Українське радіо запускає новий проект «Усвідомлений вибір: абетка виборця»

Новини по темі