Мобільний додаток

Голова Держрезерву заявив про вручення обвинувального акту

30.03.2019 р., 19:40

Працівники прокуратури Києва в аеропорту "Бориспіль" вручили обвинувальний акт у справі про переміщення зерна у 2017 році з ДО "Хлібна база №85", що під Харковом, на ДП "Златодар" (м. Золотоноша Черкаської обл) голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку. Про це повідомив сам Мосійчук у фейсбуці.

"Порушивши усі можливі норми, вручили обвинувальний акт у справі переміщення зерна з харківської бази 85 на підприємство Златодар. Акт вручено без виклику у прокуратуру, що, знову ж таки, порушує всі діючі норми, хоча попередньо з прокурором було домовлено, що в понеділок 1 квітня я приїду сам в прокуратуру", — написав Мосійчук.

У прокуратурі Києва про ці процесуальні дії наразі не повідомляють. Зазначимо, що 27 березня Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій  голови Держрезерву Вадима Мосійчука виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації. НАЗК встановило, що Мосійчук не задекларував фінансові зобов’язання перед банком за договором іпотеки. Сума зобов’язань на кінець звітного періоду становила понад 1 млн грн. 

Вадим Мосійчук, фото: Elevatorist

Голова Держрезерву заявив про вручення обвинувального акту

Новини по темі