Обирай пісні. Визначай переможця

Останній четвірці полонених українських моряків російський суд відмовив у апеляції

28.03.2019 р., 17:24

Московський міський суд відмовив чотирьом полоненим українським морякам у задоволенні апеляції щодо термінів тримання їх під вартою. Про це повідомив у Facebook адвокат українців Микола Полозов.

"27 березня апеляційна інстанція московського міського суду провела відкладене раніше судове засідання щодо п'ятої четвірки військовополонених моряків: Владислава Костишина, Віктора Беспальченка, Володимира Лісового, Володимира Варімеза. В ході засідання адвокатами були долучені і згодом оголошені судом резолюція ПАРЄ, згідно з якою у відношенні захоплених моряків повинні застосовуватися норми міжнародного гуманітарного права, включаючи Женевські конвенції, і доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини, в якому моряки визнаються військовополоненими", — написав Полозов.

За його інформацією, засідання тривало більше 8 годин у закритому режимі.

Читайте також: Дії Росії можна прирівняти до катувань

Загалом суд розглянув уже 24 апеляційні скарги на рішення Лефортовського районного суду про продовження строків тримання під вартою до 24 квітня 2019 року. Бранців поділили на четвірки і призначали їм засідання окремо. Всі 24 скарги суд лишив без задоволення.

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО "Лефортово" та "Матросская тишина".

Фото: ZIK

 
Останній четвірці полонених українських моряків російський суд відмовив у апеляції

Новини по темі