Мобільний додаток

Українські військові шпиталі отримали медичне обладнання від уряду Японії

27.03.2019 р., 19:43

Уряд Японії за сприяння ООН передав на потреби військових госпіталів Збройних сил України сучасне медичне обладнання — апарат для штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги. Обладнання вручили керівництву Головного військового клінічного госпіталю за участю міністра оборони України Степана Полторака та Надзвичайного і Повноважного посла Японії в України Такаші Кураі, повідомляє Укрінформ.

"Апарат для штучної вентиляції легенів має інтелектуальне оснащення, що допомагає проводити вентиляцію легень як короткострокову, так і довгострокову. Завдяки інтелектуальним налаштування він дає можливість в режимі онлайн корегувати ті потреби, які необхідні для пацієнта", - повідомив начальник клініки невідкладної медичної допомоги Головного військового клінічного госпіталю Олександр Бугай.

За його словами, наркозно-дихальний апарат також має інтелектуальне оснащення, завдяки чому лікарі можуть вводити інгаляційну анестезію, не побоюючись завдати шкоду пацієнту.

У 2018-2019 роках в рамках проекту "Посилення можливостей для зміцнення безпеки населення та реагування у надзвичайних ситуаціях у східних регіонах України" японською стороною було передано медичного обладнання на суму 123,3 тис. дол. США. Загалом з початку російської агресії проти України японською стороною було передано медичного обладнання на майже 1,5 мільйона доларів США.

Фото: Укрінформ

Українські військові шпиталі отримали медичне обладнання від уряду Японії

Новини по темі