Обирай пісні. Визначай переможця

Посольство США закликало РФ відпустити українських моряків та поважати державний суверенітет

25.03.2019 р., 18:24

Посольство США в Україні закликало Російську Федерацію відпустити українських моряків, повернути Україні кораблі та поважати державний суверенітет. Про це йдеться у заяві на сторінці посольства у Facebook.

"Рівно 4 місяці тому українські моряки захищали суверенітет України і право на свободу судноплавства. Свобода, суверенітет і гідність – основні принципи, які надихали Революцію гідності, і вони так само важливі на морі, як і на суші",  йдеться у повідомленні.

Дипломатичне представництво вкотре засудило захоплення моряків та інших українців:

"Затримання Росією цих моряків – так само як і сотень інших українських героїв, які захищали свою країну,  жахливе. Ми закликаємо Росію негайно повернути Україні затриманих членів екіпажу і судна, а також поважати суверенітет і територіальну цілісність України".

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі з екіпажами були доставлені в Керч.Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО.

Фото: Уніан

Посольство США закликало РФ відпустити українських моряків та поважати державний суверенітет

Новини по темі