Мобільний додаток

У Харкові відбудеться міжнародний музичний фестиваль, присвячений Моцарту

21.03.2019 р., 12:11

У Харкові з 23 березня по 7 квітня відбудеться 2-ий Міжнародний музичний фестиваль Kharkiv Music Fest, присвячений генію Вольфганга Амадея Моцарта.  Детальніше про нього в ефірі програми "ART-Панорама" розповіла координаторка фестивалю Ольга Стельмашевська.

Ведуча:

Наталія Тищенко

Вже цього тижня у Харкові розпочнеться масштабний фестиваль Kharkiv Music Fest. Це вже вдруге організатори фестивалю вирішили провести такий мультижанровий і мультиформатний фестиваль у Харкові. Минулого року фестиваль був присвячений композитору Йоганну Себастьяну Баху, а цього року – генію Моцарта.

У 2019 році Kharkiv Music Fest представить публіці абсолютно нові музичні жанри і формати. Зокрема цього року фестивальний оркестр стане міжнародним. Участь у ньому візьмуть 45 оркестрантів, а до зірок української сцени долучаться перші голоси національних симфонічних оркестрів Австрії, Грузії, Німеччини, Польщі та Чехії.

"Вперше до України завітає французький секстет одного з найіменитіших у світі оркестрів "Музиканти Лувру". Вперше в Україні дасть свій сольний концерт китайсько-американський піаніст Джордж Лі, – розповіла координаторка Ольга Стельмашевська. – Серед запрошених зірок концерту-закриття Опера-Gala – соліст Гамбурзької опери Довлет Нургельдієв (тенор) та Ольга Бусуйок (сопрано). Диригуватиме всесвітньо відомий український диригент Андрій Юркевич".

Слоган цьогорічного Kharkiv Music Fest: "Зізнайся, що ти її слухаєш…" Тобто усіма своїми ідеями, концертами та ініціативами Kharkiv Music Fest намагається до нас донести, що класична музика – це не музика свят, а щоденна музика нормального, насиченого і цікавого життя пересічної людини.

"Харків’янам полюбився проект "Art&Piano", який поєднує музику і арт. Фортепіано, які вже відбули свій час, можливо, погано звучать, віддають оргкомітетові фестивалю, і їх розмальовують різними сюжетами знані харківські художники чи дизайнери, але зі збереженням музичної функції того чи іншого фортепіано, – поділилась Ольга Стельмашевська. – Є 10 локацій, і на цих локаціях даватимуть концерти як діточки з музичних шкіл, так і просто перехожі, які зможуть підійти і доторкнутися до музики".

Kharkiv Music Fest–2019 триватиме у Харкові з 23 березня по 7 квітня. За цей час відбудуться чотири концерти у трьох концертних залах  Харківської філармонії (органний і великий зали) та "Схід Опери", професійний форум класичної музики в Україні Kharkiv Music Forum, майстер-класи, музичні лекторії та освітні заходи для усіх охочих.

У Харкові відбудеться міжнародний музичний фестиваль, присвячений Моцарту

Новини по темі