Мобільний додаток

У Києві відбулися змагання з кіберспорту для молоді з інвалідністю

18.03.2019 р., 17:23

Змагання для молоді з обмеженими можливостями з кіберспорту відбулися минулої суботи. Їх вже утретє організовує Міжнародний благодійний фонд "Життя з надлишком". Про змагання UNICGAMERS в ефірі "ДеньПРО" розповіла організаторка змагань Сніжана Доброва.

Ведучі:

Ганна Матвійчук, В’ячеслав Ільїн

Організаторка розповіла, що такі змагання відбуваються вже утретє.

"Перші такі змагання ми провели у 2013 році, зібрали понад 100 учасників у кіберзоні ТЦ Метроград. Другі змагання у нас відбулися у вересні 2017 року, і от ми уже провели треті", – розповіла Сніжана Доброва. – Це справді унікальний інклюзивний захід. Усі учасники – це учасники з тією чи іншою формою інвалідності, тобто слабочуючі люди, люди на візках, з різною формою ДЦП, але такі самі, як ми з вами, які захоплюються кіберспортом на аматорському рівні і які потребують певної уваги, нових знайомств, нових друзів".

Сніжана Доброва розповіла, що в попередні роки підтримати учасників змагань приїжджали професійні кіберспортсмени, зокрема, команда NAVI. Цього року ж команда якраз була за кордоном на змаганнях, але представники NAVI приїхали підтримати учасників та подарували їм цінні призи

"Це ком’юніті об’єднує і наших учасників-аматорів, і професіоналів, де вони спілкуються, фотографуються, знайомляться. Для них це такий реальний старт, щоб у майбутньому, можливо інтерпретувати своє хобі у свою професійну діяльність", – поділилась організаторка.

Усіх учасників нагородили брендованими призами: чашками, килимками для мишок, еко-торбинками, розповіла Сніжана Доброва.

"Ми нагородили всіх учасників, але за призові місця у Counter-Strike, FIFA, StarCraft, Dota вони отримали суперпризи у вигляді смартфонів, iPhone, планшетів, геймерські клавіатури, мишки, флешки", – зазначила організаторка.

Сніжана Доброва також розповіла, що UNICGAMERS планують розширятися і залучати все більше учасників з інших міст України.

"Раніше ми проводили змагання тільки у Києві, хоча приїжджали учасники і з області. А зараз, провівши змагання втретє, ми вже говоримо про те, щоб привезти учасників з інших міст. В планах, звісно, масштабувати шоу. У наступному році ми плануємо розширити змагання і хочемо долучити якомога більше учасників з інших міст України", – розповіла вона.

Раніше керівниця соціально-видавничого проекту розповіла про видання адаптованої літератури для людей з порушенням мовлення або читання.

Фото МБВ "Життя з надлишком"

У Києві відбулися змагання з кіберспорту для молоді з інвалідністю

Новини по темі