Мобільний додаток

Суд скасував постанову про закриття кримінального провадження проти керівника САП та директора НАБУ

18.03.2019 р., 15:03

Печерський районний суд відновив розгляд кримінального провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назара Холодницького, директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника та трьох  детективів НАБУ. Про це йдеться в ухвалі суду від 12 березня, яку виніс суддя С. Смик.

Провадження  було відкрито у січні 2017 року у зв’язку із втручанням НАБУ і САП у діяльність на той час голови ЦВК Михайла Охендовського.

Його рослідував слідчий Генеральної прокуратури України за ч. 2 ст. 344 (втручання у діяльність державного діяча), ч. 1 ст. 367 (службова недбалість), ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) та ч. 2 ст. 387 (розголошення даних досудового слідства) ККУ.

У вересні провадження було закрито постановою слідчого ГПУ у  зв'язку з відсутністю в діях правоохоронців ознак складу кримінальних правопорушень. Адвокат Охендовського Олег Бабіч постанову оскаржив, тож тепер, без права на подальше оскарження, матеріали провадження мають повернути до Головного слідчого управління ГПУ для продовження досудового розслідування.

Нагадаємо, Михайло Охендовський проходить у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів за статтею "одержання хабарів", сума яких склала 161 698 доларів США

Фото: rbc.ua

 

Суд скасував постанову про закриття кримінального провадження проти керівника САП та директора НАБУ

Новини по темі