Мобільний додаток

Наглядова Рада "Нафтогазу" рекомендує продовжити контракт з Коболєвим, але за меншу зарплатню — ЗМІ

13.03.2019 р., 15:08
Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" ухвалила рішення рекомендувати Кабміну повторно призначити Андрія Коболєва головою правління компанії до 2020 року. 
Текст відповідного листа Нафтогазу оприлюднила Економічна правда.
 
"Наглядова рада одностайно прийняла рішення про здійснення подання уряду щодо продовження строку повноважень Коболєва А. В. на посаді голови правління "Нафтогазу" щонайменше на один рік, тобто до 22 березня 2020 року", — повідомляється у листі.
 
При цьому, рівень заробітної плати становитиме 50% від місячного посадового окладу, встановленого чинним контрактом. Також, Коболєв, у разі поновлення на посаді, не отримуватиме щомісячні та квартальні премії. Водночас, він зможе розраховувати на щорічну премію за певних умов. 
 
"Премія за результатами роботи за рік буде виплачуватись лише за умови, що буде виконано ряд ключових показників виконання, першим і найважливішим з яких є створення до 1 січня 2020 року оператора ГТС, готового до сертифікації, а другим — нарощування видобутку газу протягом року", — йдеться у листі. 
 

Нагадаємо, 6 березня Кабінет міністрів України не продовжив контракт з Андрієм Коболєвим й оголосив конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України".

Як повідомлялось раніше, 5 березня виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив, що Україна має намір подати позов проти Газпрому за порушення європейського законодавства у сфері конкуренції. Позов планується подати наприкінці квітня 2019 року.  

Андрій Коболєв, фото: korrespondent.net

Наглядова Рада "Нафтогазу" рекомендує продовжити контракт з Коболєвим, але за меншу зарплатню — ЗМІ

Новини по темі