Мобільний додаток

У Венесуелі запровадили надзвичайний стан через відсутність електроенергії

12.03.2019 р., 10:03
Національна асамблея Венесуели оголосила про введення в країні надзвичайного стану у зв'язку з відключенням електроенергії. Про це повідомляє латиноамериканське видання NTN24.
 
"Надзвичайний стан оголошується по всій національній території, через суспільне лихо, породжене тривалими перебоями постачання електроенергії", — йдеться в указі в.о. резидента Венесуели Хуана Гуайдо, затвердженому Національною Асамблеєю. 
 
На більшій частині території Венесуели вже п'яту добу відсутнє електропостачання. Влада звинувачує в масовому блекауті опозицію і американських хакерів. Лідер опозиції Хуан Гуайдо ж стверджує, що причиною стали неефективні дії уряду Ніколаса Мадуро.
 

У Венесуелі триває політична і економічна криза.

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро почав другий термінперебування всупереч міжнародній критиці. 10 січня відбулася його інавгурація, він збирається очолювати Боліварську Республіку Венесуела наступні шість років — до 2025 року.

Національна асамблея (парламент Венесуели), яка оголосила раніше нелегітимність другого терміну на посаді президента Ніколаса Мадуро, прийняла заяву, що визнає його узурпаторомтисячі венесуельців вийшли на вулиці, щоб змусити президента Ніколаса Мадуро піти з посади президента країни.

 
Фото: El Nacional
У Венесуелі запровадили надзвичайний стан через відсутність електроенергії

Новини по темі