Мобільний додаток

Microsoft заявила про російські кібератаки на європейські організації

20.02.2019 р., 10:48

Експерти компанії Microsoft виявили сліди нових кібератак спецслужб Росії на демократичні інституції в Європі.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії Microsoft.

За даними Microsoft, до багатьох атак причетні хакери з угрупування Strontium, відомого також як Fancy Bear, Sofacy, Pawn Storm, Sednit і Tsar Team, за яким стоїть російське розвідувальне управління.

Напади на організації були націлені на 104 аккаунти, що належать працівникам організації, розташованим у Бельгії, Франції, Німеччині, Польщі, Румунії та Сербії.

Читайте також — За хвилину у світі відбувається сто вірусних атак

За даними компанії, ці напади часто поширюються на аналітичні центри та неприбуткові організації, що пов'язані з демократією, виборами, державною політикою та чиновниками. Наприклад, Microsoft нещодавно виявила атаки на працівників Німецької ради з міжнародних відносин та європейських офісів інституту Аспен та Німецького фонду Маршалла.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України блокували спробу російських спецслужб провести масштабну кібератаку на інформаційно-телекомунікаційні системи судової влади України. Кібератака розпочалася через розсилку електронною поштою заражених вірусом підроблених бухгалтерських документів. Після відкриття файлів на комп’ютери приховано завантажувалось шкідливе програмне забезпечення для несанкціонованого втручання до судових інформаційних систем та викрадення службової інформації.

Фото: gettyimages

Microsoft заявила про російські кібератаки на європейські організації

Новини по темі