Мобільний додаток

Польща підтримує санкції за агресію Росії в Азовському морі — Чапутович

18.02.2019 р., 18:04

Голова Міністерства закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив у Брюсселі, що Польща підтримує введення нових санкцій проти Росії та осіб, відповідальних за агресивні дії щодо України у районі Азовського моря.

Про це повідомляє Польське радіо.

Як повідомляється, міністри закордонних справ країн Європейського Союзу дали 18 лютого "зелене світло" на зустрічі у Брюсселі для введення додаткових санкцій проти Росії у зв’язку з її агресією проти України у районі Керченської протоки.

"У цілому ми підтримуємо те, що особи, котрі призвели до порушення закону в Азовському морі, будуть якось вказані та охоплені санкціями. Польща підтримує ці дії. Самі прізвища обговорювали на рівні робочих груп", — підкреслив Чапутович.

Нагадаємо, 15 лютого кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк повідомив у Twitter, що "дипломати ЄС погодилися накласти санкції на Росію за агресію проти України в Азовському морі. Вони можуть передбачати візові заборони і заморожування активів приблизно 8 людей, причетних до затримання 24 українських моряків".

Сенатори США також підготували новий законопроект щодо санкцій проти Росії через агресію проти України у Керченській протоці та захоплення українських моряків. Сенатор Ліндсі Грехем заявив, що "санкції та інші заходи, що містяться в цьому законопроекті, дуже серйозні — таких обмежень ще ніколи не вводилося". За його словами США хочуть якнайсильніше відреагувати на дії Росії.

Яцек Чапутович, фото: Tymon Markowski / MSZ

Польща підтримує санкції за агресію Росії в Азовському морі — Чапутович

Новини по темі