Мобільний додаток

Адвокати Мангера затягують обрання йому запобіжного заходу — журналіст Нікітенко

14.02.2019 р., 09:10
Адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера навмисно затягують судове засідання щодо обрання йому запобіжного заходу. Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Зранку" висловив журналіст з Херсона Сергій Нікітенко.
 
"Адвокати максимально затягують справу. Вони розповідають по три рази одне і те ж саме, намагаючись розрідити мозок усім, хто засідає, судді в тому числі. Суддя переніс засідання, тому що йому було дуже важко це сприймати. Можливо люди Мангера ведуть якісь торги, можливо шантажують тих, хто поки не отримав підозру і таким намагаються змусити їх допомагати. Це виключно мої припущення", — вважає журналіст. 
 
За його словами, очікується, що адвокати Мангера заявлять відвід судді та викличуть максимальну кількість свідків. 
 
"Сьогодні вони заявлять відвід судді для того, після того почнеться юридична тяганина щодо відводу, який, зрозуміло, що не буде прийнятий, але це півдня втраченого часу. Потім буде тяганина з опитуванням свідків. Вони вже намагалися викликати в якості свідків фігурантів цього злочину Торбіна і Павловського і таким чином вони будуть затягувати", — зазначив Сергій Нікітенко.
 
Зазначимо, 12 лютого Печерський районний суд міста Києва розпочав засідання щодо обрання запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.  Протягом дня рішення так і не було ухвалене і суддя оголосив перерву до 14 лютого. 
 

Генеральна прокуратура оголосила йому про підозру в організації вбивства активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк. 

Владислав Мангер назвав оголошення йому підозри "політичним замовленням".

Нагадаємо, в одній з лікарень Києва 4 листопада 2018 року померла радниця мера Херсона, в.о. керуючої справами виконавчого комітету міської ради Херсона Катерина Гандзюк.

Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію для контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів.

28 січня під час засідання ТСК батько херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства його доньки Катерини Гандзюк співпрацював з партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером та членом партії "Блок Петра Порошенка" Андрієм Гордєєвим.

Слухати повну версію.
 
На фото: Владислав Мангер під час судового засідання, джерело: Укрінформ
Адвокати Мангера затягують обрання йому запобіжного заходу — журналіст Нікітенко

Новини по темі