Мобільний додаток

До поліції надійшло більше тисячі повідомлень про порушення виборчого процесу — Стойко

11.02.2019 р., 16:25

До правоохоронних органів від початку передвиборчої президентської кампанії вже надійшло понад тисячу повідомлень про порушення виборчого процесу.

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу радник міністра внутрішніх справ України, голова координаційного штабу МВС Іван Стойко.

За його словами, порушення здебільшого пов’язані з незаконною агітацією та підкупом виборців.

"Здебільшого порушення пов'язані з агітацією, підкупом виборців, пошкодження майна та хуліганством. Всього за вказаними фактами розпочато 38 кримінальних проваджень 17 пов'язані з порушенням виборчого законодавства, 21 з проведенням передвиборчої кампанії", — зазначив Стойко.

Також голова координаційного штабу МВС  додав, що понад 60 тисяч співробітників органів внутрішніх справ забезпечуватимуть правопорядок 31 березня у день виборів президента. Для гарантування безпеки під час виборів будуть задіяні й інші силові структури.

"Ми залучимо сили Національної гвардії, прикордонників, будуть залучені студенти спеціальних вищих навчальних закладів. Як тільки 12 березня будуть сформовані виборчі дільничні комісії, ми будемо остаточно знати кількість особового складу, які будуть задіяні під час виборів", — додав Стойко.

Нагадаємо, за добу поліція відкрила три кримінальні провадження за підкуп виборців, також зареєстровано 62 повідомлення про події, пов’язані з виборами, а з початку передвиборчої кампанії – 1041 таких повідомлення.

Нагадаємо, ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію кандидатів у президенти — всього зареєстровано 44 кандидати. Вибори заплановані на 31 березня.

Новини по темі