Обирай пісні. Визначай переможця

Луценко: прокуратура клопотатиме в суді про арешт Мангера

11.02.2019 р., 16:07

Прокуратура клопотатиме в Печерському районному суді м. Києва про арешт голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.

Про це сказав сьогодні на брифінгу генеральний прокурор Юрій Луценко. За його словами, затримувати Мангера силовики не мають права, підозрюваний повинен самостійно з'явитися в суді.

"Завдяки зміненому в часи Януковича Кримінально-процесуальному кодексу, навіть в цій ситуації, після підозри у вчиненні вбивства, ми не маємо права затримати пана Мангера, а маємо запросити його прослідувати до Печерського суду для обрання запобіжного заходу. Звичайно, ми здійснили всі можливі заходи безпеки в рамках діючого законодавства. Я упевнений, що пан Мангер буде у Печерському суді одразу сі своїми захисниками, а суд прийме безальтернативний запобіжний захід, який передбачає закон — це арешт", — сказав Луценко.

Нагадаємо, генеральна прокуратура оголосила голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру про підозру в організації вбивства активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк. Мангер, у свою чергу, в коментарі телеканалу "112 Україна" заявив, що втікати з країни не планує і буде співпрацювати зі слідством. 

Нагадаємо, в одній з лікарень Києва 4 листопада 2018 року померла радниця мера Херсона, в.о. керуючої справами виконавчого комітету міської ради Херсона Катерина Гандзюк.

Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію для контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів.

28 січня під час засідання ТСК батько активістки Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства його доньки Катерини Гандзюк співпрацював з партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером та членом партії Блоку Петра Порошенка Андрієм Гордєєвим.

Юрій Луценко, фото з соцмереж

Луценко: прокуратура клопотатиме в суді про арешт Мангера

Новини по темі