Мобільний додаток

Співачка STEBELSKA презентувала нову пісню в ефірі Радіо Культура

11.02.2019 р., 10:55

До Дня закоханих співачка Оксана Стебельська в ефірі UA:Радіо Культура в програмі "Музична афіша" презентувала нову пісню "Нам потрібна любов".

Ведуча:

Світлана Галась

Співачка розповіла, що її нова пісня "Нам потрібна любов" вперше зазвучала в саме в ефірі Радіо Культура.

"Ця пісня сьогодні вперше зазвучала в ефірі радіостанції, а ось публічна прем'єра відбудеться завтра, 12 лютого. Ми з командою не тільки записали цей сингл, а й зняли на нього відеокліп", — сказала Стебельська.

Оксана Стебальська зауважила, що завтра відбудеться презентація і пісні, і відеокліпу.

"Мене багато людей знає як солістку і керівника ансамблю "Українські барви", якому в 2019 році виповнюється 20 років, але в останні роки я писала багато авторської музики", — розповіла Стебельська.

За словами виконавиці, на завтрашній презентації буде також представлено окремо і її авторський проект STEBELSKA.

"У новій пісні "Нам потрібна любов" музика і слова належать мені. Я написала її десь півтора роки тому, але дуже хотіла записати цей сингл. Це лірика про наші жіночі переживання", — говорила Стебельська.

Також Оксана Стебельська додала, що найбільше вона любить не записувати пісні в студії, а виступати наживо перед аудиторію, коли з нею відбувається особливий діалог.

"На мою думку, ідея кліпу тісно перегукується з ідеєю самої пісні. Хочеться ще зазначити, що особисто для мене, успіх жінки - це повноцінна реалізація як у соціумі, та і у родині та роботі", — повідомила Стебельська.

Прослухати детальніше можете за посиланням

Співачка STEBELSKA презентувала нову пісню в ефірі Радіо Культура

Новини по темі