Мобільний додаток

У Києві відкрилася виставка творчих робіт у рамках Фестивалю "Повіримо у себе"

8.02.2019 р., 12:31

Виставки творчих робіт у підномінації "Живопис" відкриють у рамках XXVII Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо у себе". Про це в ефірі UA:Радіо Культура в програмі "Культура.Live" говорила начальниця відділу надання соціальних послуг Київського міського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді Юлія Ніколайчук.

Ведучі:

Людмила Ляхевич, Артур Бобрик

У грудні 2018 року в колонній залі КМДА відбулося підведення підсумків XXVII Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю "Повіримо у себе". В нагородження брали участь майже 150 переможців, які змагалися в 10 номінаціях. Напередодні, в Lera Litvinova Gallery відкрилася виставка творчих робіт у підномінації "Живопис". Вона організована Київським міським центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді. Виставка проводиться з метою надання можливостей талановитим дітям і молоді з інвалідністю презентувати власну творчість.

Юлія Ніколайчук розповіла, що вчора відбулося відкриття виставки робіт, виключно у номінації "Живопис".

"На виставці представлено 100 робіт як переможців, так і учасників фестивалю. Метою виставки є донести мистецтво, яке створюють діти та молодь до широких мас. Цього року на відкриття виставки запросили відомих художників, які спілкувалися з дітками, які є авторами художніх робіт", — сказала Ніколайчук.

За словами Юлії Ніколайчук, учасниками виставки стали безпосередні учасники Фестивалю "Повіримо у себе".

"Ця подія триває майже рік, основна її частина починається восени і завершується взимку. У фестивалі можуть брати участь діти та молодь від 12 до 35 років. Про фестиваль вони дізнаються із соціальних мереж, до того ж, цей захід є традиційним і відбувся вже 27 рік поспіль", —  зазначила Ніколайчук.

Начальниця відділу надання соціальних послуг Київського міського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді  говорила про те, що цього року робіт на художню тематику було близько 300.

"Ми вже маємо деякі плани як презентувати такі доробки наступного року. Хочеться сказати, що ця виставка є не останньою цього року. 22 березня запрацює що одна виставка дитячих робіт, але там будуть представлені не лише художні роботи. Вона проходитеме у форматі аукціону. Виручені кошти будуть перераховані соціально-реабілітаційним центрам районів", — повідомила Ніколайчук.

Юлія Ніколайчук додала, що учасниками фестивалю можна стати заповнивши електронну анкету на сторінці організації, яку вона представляє, у Фейсбуці.

"Так як ми організація міста Києва, то відповідно, працюємо лише з киянами. Журі фестивалю - це фахові спеціалісти у кожній з представлених номінацій. Ми працюємо для того, щоб розвивати таланти дітей і молоді", — сказала Ніколайчук.

За словами Юлії Ніколайчук, кожен учасник отримує вагомий досвід, диплом та пам'ятний сувенір за участь і перемогу у номінаціях. 

"Частина коштів на це йде від державного бюджету, але ми також залучаємо партнерів та спонсорів. На фестиваль ми запрошуємо відомих людей, а кого саме запросити ми запитуємо у самих учасників", — додала Ніколайчук.

Нагадаємо, що виставка творчих робіт у рамках Фестивалю "Повіримо у себе" буде тривати до 9 лютого в Lera Litvinova Gallery.

Прослухати детальніше можемо за посиланням

Фото — ФБ сторінка Фестивалю "Повіримо у себе"

У Києві відкрилася виставка творчих робіт у рамках Фестивалю "Повіримо у себе"

Новини по темі