Обирай пісні. Визначай переможця

Вибори президента: ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів

4.02.2019 р., 09:27

Центральна виборча комісія 3 лютого завершила приймати документи від кандидатів на посаду президента України.

В останній день прийому документів для реєстрації кандидатом у президенти до ЦВК подав й Петро Порошенко, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомлялося, того ж дня колишній журналіст-розслідувач, член партії Сила людей Дмитро Гнап подав до ЦВК документи, необхідні для реєстрації кандидатом у президенти України.

За період подання документів 89 осіб виявили бажання балотуватися на пост президента України.

Станом на 1 лютого ЦВК зареєструвала 28 кандидатів на пост глави держави: Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олега Ляшка, Аркадія Корнацького, Олександра Вілкула, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Олександра Мороза, Іллю Киву, Руслана Кошулинського, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Інну Богословську, Миколу Габера та Юрія Дерев’янка.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу з 31 грудня 2018 року, 8 лютого спливає термін прийняття рішень про реєстрацію кандидатами в президенти або про відмову в реєстрації. Вибори президента призначено на 31 березня. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

Фото прес-служби ЦВК

Вибори президента: ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів

Новини по темі