Обирай пісні. Визначай переможця

На Закарпатті під снігову лавину потрапили троє туристів, один з них загинув

26.01.2019 р., 18:32

У Рахівському районі Закарпатської області під снігову лавину потрапили троє 28-річних туристів Києва туристів, один з них загинув. Туристи, попри попередження рятувальників про небезпеку, вирішили піти у гори.

Про це повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"У субботу, 25 січня, під вечір у Рахіському районі (Закарпатська область) троє 28-річних мешканців Києва, котрі проходили туристичний маршрут біля гори Стіг, потрапили під снігову лавину. Двом чоловікам вдалося самотужки вибратися з-під снігового покрову, третій, на жаль, загинув", — проінформував голова Закарпаської ОДА.

За словами Москаля, туристи вирішили піти у гори, незважаючи на попередження рятувальників про небезпеку.

"Уже під час спуску вони зірвали першу лавину, яка засипала їх до пояса. А потім зірвали другу, яка засипала їх повністю. Один із хлопців зумів самотужки вибратися з-під снігу й допоміг відкопати свого товариша. Після чого обидва відкопали третього. На жаль, молодий чоловік задихнувся під снігом і загинув. Хлопцям довелося переночувати зі своїм загиблим товаришем у наметі, тільки вранці вони змогли зв’язатися з аварійно-рятувальним загоном. Залишивши тіло загиблого на місці, обоє вирушили до бази відпочинку й на півдорозі зустрілися з рятувальниками Держслужби з надзвичайних ситуацій", — зазначив Москаль.

Також у повідомленні йшлось, наразі життя киян у безпеці. Як зауважив голова облдержадміністрації, разом із групою рятувальників вони повернулися на місце сходження лавини, щоб відшукати тіло загиблого.

Джерело фото — zak.depo.ua

На Закарпатті під снігову лавину потрапили троє туристів, один з них загинув

Новини по темі