Мобільний додаток

Меморіал Героїв Небесної сотні: підрядник почав підготовчі роботи

23.01.2019 р., 15:37
Підрядник розпочав підготовчі роботи для спорудження Меморіалу Героїв Небесної сотні в Києві. Про це в ефірі Українського радіо у програмі "Сьогодні.Вдень" розповіла заступник директора з будівництва Національного інституту Революції гідності Оксана Моргун.
 
"На сьогоднішній день генпідрядник активно виконує підготовчі роботи на будівельному майданчику. Встановлюються будівельний паркан та облаштовується побутове містечко. Також це тимчасове підключення електроенергії, води, обстеження зелених насаджень, можливо, їх очистка та видалення і перенесення всіх комунікацій", — розповіла Оксана Моргун. 
 
Разом з тим, за її словами, земельна ділянка, на якій має бути споруджений комплекс, досі перебуває під арештом, що робить поки що неможливим проведення будівельних робіт. 
 
"Також у нас накладений арешт Печерським судом на земельну ділянку. Тобто дозвіл на підготовчі роботи ми отримали, а дозвіл на будівельні роботи ми не зможемо отримати, поки не буде знятий арешт з земельних ділянок", — зазначила вона. 
 
Нагадаємо, 9 листопада 2018 року Печерський районний суд заарештував земельну ділянку і заборонив будівництво музею на алеї Героїв Небесної сотні в столиці до завершення слідчого експерименту.
 
Зазначимо, в 2017 році на замовлення Міністерства культури України було оголошено Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні —  Музей Революції Гідності". 
 
Переможцем конкурсу став авторський  колектив архітектурного бюро "MI-studio" Ірина Волинець (Львів, Україна) та Марія Процик (Роттердам, Нідерланди). Їхній проект передбачає спорудження меморіальної стели, яка складатиметься з 107 гранітних плит з білого американського граніту та висадку 100 дерев липи.
 
Слухати повну версію.
 
Фото: підготовчі роботи на місці майбутнього меморіалу, джерело: Музей Революції гідності
Меморіал Героїв Небесної сотні: підрядник почав підготовчі роботи

Новини по темі