Мобільний додаток

Мангул: НАЗК виконало план запуску автоматичної перевірки декларацій

14.01.2019 р., 09:50

Національне агентство з питань запобігання корупції виконало свою частину плану запуску автоматичної перевірки декларацій.

Про це заявив голова НАЗК Олександр Мангул.


"Ми вже виконали свою частину порядку денного. Зараз чекаємо на державну реєстрацію Міністерством юстиції двох рішень Національного агентства – Правил логічного та арифметичного контролю та Змін до порядку повної перевірки декларацій. Як тільки відбудеться державна реєстрація цих документів, ми одразу готові розпочати процес та вивести питання повної перевірки декларацій на новий якісний рівень", — заявив Олександр Мангул.

За його словами, документи були направлені до Міністерства юстиції 21 грудня 2018 року. Очікується, що до 16 січня НАЗК отримає рішення міністерства про державну реєстрацію цих актів.

Олександр Магнул також зазначив, що неприйняття Верховною Радою проекту закону №7276 щодо забезпечення належного доступу Національного агентства з питань запобігання корупції до інформації, необхідної для реалізації його повноважень, не стане перешкодою для початку проведення повної перевірки декларацій в автоматичному режимі.

Як повідомлялося, НАЗК виявило порушення в деклараціях п'ятьох кандидатів у президенти України. Спеціальна перевірка відомостей, зазначених у деклараціях кандидатів на пост президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового була проведена за наявною в Національному агентстві з питань запобігання корупції інформацією та 10 базами даних. Пізніше кандидати подали виправлені декларації.

Мангул: НАЗК виконало план запуску автоматичної перевірки декларацій

Новини по темі