Мобільний додаток

У справі Насірова в суді зачитали 419 сторінок обвинувального акта з 774 — САП

11.01.2019 р., 14:14

На засіданні 10 січня в Шевченківському райсуді Києва у справі поновленого на посаді голови Державної фіскальної флужби України Романа Насірова зачитали 25 сторінок обвинувального акта.

Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Станом на 10.01.2019 року всього прокурорами оголошено 419 з 774 сторінок обвинувального акту", — йдеться у повідомленні.

Стороною захисту в судовому засіданні подано клопотання про відвід колегії суддів, мотивоване незгодою з прийнятими раніше рішеннями про продовження запобіжного заходу, застосованого до підсудного. За результатами розгляду заявленого відводу судом відмовлено у його задоволенні.

Прокурором САП заявлено клопотання про продовження строку дії обов’язків, покладених на підсудних, які за результатами розгляду були задоволені частково, за винятком обов’язку не залишати межі міста Києва та Київської області, що судом вирішено не продовжувати.

Наступне судове засідання призначено на 16 годину 23 січня 2019 року.

Нагадаємо, суд розглядає справу Насірова по суті з листопада минулого року. Сторона захисту виступила з клопотанням озвучити обвинувальний акт, прокурори досі зачитують документ, який налічує понад 700 сторінок. 

Екс-керівника ДФС Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. За версією слідства, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на близько 2 мільярди гривень. Насіров ці  звинувачення відкидає.

У березні 2017 року після тривалого судового засідання суд арештував Насірова з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень. Через тиждень його дружина внесла заставу,  Насірова випустили із СІЗО.

Згодом Кабмін відсторонив Насірова від виконання обов'язків до закінчення  розслідування.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України.

Новини по темі