Мобільний додаток

Окупанти зірвали розмінування поблизу КПВВ "Мар'їнка" — СЦКК

27.12.2018 р., 10:01

Представники збройних формувань російських окупаційних військ в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт по знешкодженню вибухонебезпечних предметів, які становлять небезпеку для мирних жителів.

Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін в Facebook.

Як повідомляється, на сьогодні були заплановані роботи по знешкодженню вибухонебезпечних предметів, які становлять небезпеку для мирних жителів, які перетинають пункт пропуску. Вчора українські військові і підтримувані Росією бойовики надали гарантії безпеки, що роботу саперів, яких зобов'язалася виділити українська сторона, будуть забезпечувати патруль місії ОБСЄ, а також наглядова група української сторони СЦКК.

Також повідомляється, що на час розмінування 27 грудня 2018 з 10:00 планувалося перекрити рух через КПВВ і оповістити про це населення, однак увечері 26 грудня бойовики зірвали розмінування, попередивши місію ОБСЄ про відмову дотримуватися режиму тиші.

У зв'язку з цим українська сторона в черговий раз заявляє, що такі дії окупаційної адміністрації піддають мирних жителів небезпеки.

Нагадаємо, минулої доби підтримувані Росією бойовики 7 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, зафіксовано 1 випадок застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами, втрат та поранених серед українських військових немає.

Окупанти зірвали розмінування поблизу КПВВ "Мар'їнка" — СЦКК

Новини по темі