Мобільний додаток

Запровадження військових стандартів НАТО буде імпульсом до наближення вступу України до альянсу —Тетерук

19.12.2018 р., 08:46

Запровадження військових стандартів буде імпульсом до наближення вступу України до НАТО, переконаний голова підкомітету з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук. Про це він розповів вефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку".

Ведуча:

Тамара Гусейнова

 

"Всі питання, пов’язані з удосконаленням структур безпеки та оборони з реформуванням нашої Збройних сил, в тому числі посилення соціального захисту, завжди є першочерговим для розгляду нашим Парламентом", — зазначив Андрій Тетерук.  

Він також зауважив, що запровадження військових стандартів НАТО буде імпульсом до наближення вступу України до НАТО.

"Ми прийняли 4 законопроекти. Один з них про стандарти НАТО. Це законопроект №8370. Дійсно потребує законодавчого закріплення стандартизація, яка прийнята в країнах НАТО. Також у першому читанні ми затвердили законопроект, який зобов’язує Міністерство оборони перейти на вживання термінів запровадження  стандартів, які використовуються в країнах НАТО, створити відповідний орган, який буде розробляти і документально готувати приведення наших Збройних сил на стандарти НАТО. І я переконаний, що 2019 рік буде тим роком, коли ми розпочнемо досконало працювати над цією темою. І я думаю, що це буде імпульсом до наближення вступу України до НАТО", — прокоментував Тетерук.

Нагадаємо, 18 грудня Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроект про запровадження військових стандартів НАТО.

Шляхом запровадження стандартів Північноатлантичного альянсу передбачається забезпечення взаємосумісності Збройних сил України зі збройними силами держав-членів НАТО.

Прослухати повну версію розмови. 

Запровадження військових стандартів НАТО буде імпульсом до наближення вступу України до альянсу —Тетерук

Новини по темі