Мобільний додаток

На вокальний конкурс ім. Бортнянського до Києва приїхали 24 хори

22.11.2018 р., 17:34
VІ Mіжнародний конкурс вокальних ансамблів та хорів імені Дмитра Бортнянського, що відбудеться в Києві 22-26 листопада, зібрав разом 24 хорові колективи з усієї Ураїнни, а також з Литви та Білорусі. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Вдень" повідомила  організатор конкурсу, президент благодійного фонду "Віват Арт" Світлана Сухомлинова.
 
“Цього року заявилося 24 колективи і приїзджає 600 виконавців. Окрім Українських колективів приїдуть хори з Литви та Білорусі. У нас є декілька груп: молодша, середня і старша. Конкурс поділяється на академічний і народний вокал. У молодшій групі переважно хори музичних шкіл і дитячих академій, в середній — музичних училищ і консерваторій, а в старшій — професійні виконавці”, — розповіла Світлана Сухомлинова.
 
За її словами, виконання для кожного хору виконання творів Бортнянського є обов'язковою умовою участі.
 
“Конкурсні прослуховування відбудуться 25 листопада з 10:00 до 18:00 в Червоному корпусі Національного університету ім. Тараса Шевченка в мистецькому салоні та великому залі”, — зазначила Світлана Сухомлинова.
 
Заключний концерт відбудеться в понеділок 26 листопада в Національному будинку органної та камерної музики на вул. Великій Васильківській 77.
 
Слухати повну версію.

Новини по темі