Мобільний додаток

Власники "євроблях" призупиняють свою акцію протесту — "Авто-Євро-Сила"

21.11.2018 р., 15:44

Представники громадської організації "Авто-Євро-Сила" та власники автомобілів з іноземною реєстрацією вирішили призупинити акцію протесту.

Про це повідомив під будівлею Верховної Ради керівник громадської організації "Авто-Євро-Сила" Олег Ярошевич.

За його словами, після "провального" голосування у Раді акція в попередньому форматі більше неактуальна, тому громада автомобілістів прийняла рішення припинити перший етап боротьби та перейти до підготовки до наступної акції — "Вимагаємо вето президента!".
 
"Ми маємо переформатуватися і прийняти нове рішення і новий план дій", — сказав Ярошевич.

Він також зазначив, що "жодна траса не перекривалася, там обмежувався рух".

Учасники акції вимагатимуть від глави держави ветувати закон 8487 і повернути його в парламент.

Нацполіція ухвалила рішення розблокувати дороги, перекриті протестувальниками. За словами керівника МВС Арсена Авакова, "ліберальна лояльність до "євробляхерів" закінчилася там, де вони перетворили право на протест в утиски прав інших".

Нагадаємо, сьогодні Рада відмовилася скасувати нові правила оподаткування авто з іноземною реєстрацією.

Як повідомлялося, автомобілісти вимагають від влади доступного розмитнення авто, зниження вартості пального, якісних доріг та зниження цін на комунальні послуги.

Раніше Верховна Рада схвалила нову модель оподаткування авто з іноземною реєстрацією. Згідно із законом, вартість розмитнення авто визначатиметься залежно від базової ставки і двох коефіцієнтів  об'єму двигуна і віку авто.

Пікетувальники, які збиралися під Верховною Радою 8 листопада, залишились незадоволені ухваленим законом №8487 про оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів та планують звернутись до президента України Петра Порошенка, щоб він ветував його.

Також Верховна Рада значно підвищила штрафи за користування нерозмитненими автомобілями.

Фото з архіву "Авто-Євро-Сили" у Фейсбук.

Власники "євроблях" призупиняють свою акцію протесту — "Авто-Євро-Сила"

Новини по темі