Мобільний додаток

Рада відмовилася скасувати нові правила оподаткування авто з іноземною реєстрацією

21.11.2018 р., 12:51

Народні депутати відмовились скасувати рішення Верховної Ради щодо прийняття у другому читанні змін до Податкового кодексу щодо нових правил оподаткування автомобілів на європейських номерах.

Про це повідомляє офіційний веб-портал Ради.

"Народні депутати розглянули проекти Постанов про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" №8487-П і про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" №8487-П1", — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією веб-порталу, за результатами голосування обидва проекти постанов були відхилені.

Як повідомлялося, Верховна Рада схвалила нову модель оподаткування авто з іноземною реєстрацією. Згідно із законом, вартість розмитнення авто визначатиметься залежно від базової ставки і двох коефіцієнтів  об'єму двигуна і віку авто.

Пікетувальники, які збиралися під Верховною Радою 8 листопада, залишились незадоволені ухваленим законом №8487 про оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів та планують звернутись до президента України Петра Порошенка, щоб він ветував його.

Також Рада значно підвищила штрафи за користування нерозмитненими автомобілями.

Рада відмовилася скасувати нові правила оподаткування авто з іноземною реєстрацією

Новини по темі