Мобільний додаток

Президентом Інтерполу обрано представника Південної Кореї — Аваков

21.11.2018 р., 09:51

Під час сесії генеральної асамблеї Інтерполу в Дубаї на виборах голови Міжнародної організації кримінальної поліції перемогу отримав представник Південної Кореї Кім Чон Ян.

Про це повідомив очільник МВС України Арсен Аваков у Твіттер.

У першому турі голосування представник Південної Кореї отримав 60,5% голосів, росіянин Олександр Прокопчук - 39,5%. У другому турі за Кім Чон Яна проголосували 60,4%, за Прокопчука - 39,6%. У третьому турі Кім Чон Ян набрав 62,3% голосів, Прокопчук - 37,7%.

Нагадаємо, росіянин Прокопчук, який обіймав посаду віце-президента Інтерполу, вважався фаворитом на виборах глави Міжнародної організації кримінальної поліції.

Раніше повідомлялося, що Україна може призупинити членство в Інтерполі.

Сенатори США також закликали не голосувати за росіянина на виборах голови Інтерполу. За словами сенатора Роджера Уікера, Росія регулярно зловживає Інтерполом з метою зведення рахунків і переслідування політичних опонентів, дисидентів і журналістів.

Інтерпол – міжнародна організація, основним завданням якої є об'єднання зусиль національних правоохоронних органів країн-учасниць у сфері боротьби з загальнокримінальною злочинністю.

Переобрати голову міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол повинні після того, як у кінці вересня зник глава цієї поліцейської організації Мен Хунвей. Згодом він з'явився у Китаї, де проти нього ведеться розслідування через корупцію.

Президентом Інтерполу обрано представника Південної Кореї — Аваков

Новини по темі