Мобільний додаток

Напад на Козьякова стався після презентації результатів іспиту суддів — ВККС

16.11.2018 р., 17:35

Вища кваліфікаційна комісія суддів України заявляє, що напад на голову комісії Сергія Козьякова стався після презентації попередніх результатів іспиту до Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду та обов’язкового кваліфікаційного оцінювання суддів.

Про це повідомляє ВККСУ у Фейсбук.

За інформацією комісії, це сталося близько 13.00.

"Ми пов'язуємо цей інцидент із активною роботою колективу ВККСУ та особистою принциповою позицією голови комісії щодо конкурсних відборів та обов’язкового оцінювання суддів всіх судів країни", — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що невідомі облили Козьякова зеленкою.

Нагадаємо, 12 листопада Вища кваліфікаційна комісія суддів України розпочала кваліфікаційне оцінювання 566 кандидатів на посади суддів Верховного суду та 270 кандидатів, що претендують на посади суддів Вищого антикорупційного суду.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 2 серпня 2018 року оголосила конкурс на 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. 

У межах судової реформи в Україні формуються нові суди: Верховний Суд, Вищий антикорупційний суд та Вищий суд з питань інтелектуальної власності.

Новини по темі