Мобільний додаток

Рада Європи засудила так звані "вибори" в ОРДЛО — Кулеба

14.11.2018 р., 16:19

Країни-члени Ради Європи визнали проведення так званих "виборів" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей грубим порушенням Мінських домовленостей.

Тільки Росія відмовилися визнавати так звані "вибори" незаконними, написав у Twitter постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

"На доручення Президента Петра Порошенка ми ініціювали і сьогодні провели обговорення фейкових виборів на окупованому Донбасі під час засідання Комітету міністрів Ради Європи. Повне невизнання цього грубого порушення Мінських домовленостей державами-членами. Підтримка України. Самотність Росії", - написав посол.

Нагадаємо, проросійські бойовики провели так звані "вибори" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада.

Центральна виборча комісія України оприлюднила офіційну заяву, якою визначила нелегітимний статус "виборів" на окупованому Донбасі.

Влада США розширила санкційний список проти Росії за анексію Криму і агресію на Донбасі, додавши туди трьох фізичних осіб і дев'ять організацій. США також пообіцяли Росії санкції за так звані "вибори" на окупованих територіях України.

Рада Європи засудила так звані "вибори" в ОРДЛО — Кулеба

Новини по темі