Мобільний додаток

Ізраїль не любить широкомасштабні угоди про мир і великі війни ─ експерт

14.11.2018 р., 10:57

Ізраїль не любить широкомасштабні угоди про мир і великі війни,переконаний заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" він прокоментував ескалацію конфлікту між Ізраїлем і ХАМАС.

"Ізраїль не любить широкомасштабні угоди про мир і великі війни. З 2014 року, коли Ізраїль провів останню операцію в Секторі Газа, таких великих обстрілів не було", ─ зазначив Сергій Данилов.

Експерт також зробив припущення, що "зовнішня підтримка палестинців надходить з Ірану та країн, що знаходяться в орбіті Туреччини, а також окремих фракцій, які є в Саудівській Аравії. Це в першу чергу вигідно керівництву ХАМАСа в Секторі Газа. Вся їхня легітимність тримається на цій війні. Також це важливо для Ірану, щоб показати, що він має вплив на Ізраїль".

Нагадаємо, Ізраїль стоїть на межі війни з палестинськими територіями, так званим Сектором Газа. Палестинці 12 листопада нанесли ракетний удар по території Ізраїля. Було випущено більше сотні ракет. Ізраїль у відповідь наніс масований удар по палестинських територіях. Наразі командування палестинських збройних сил просить перемир'я. Ізраїль ще не вирішив, чи підтримати пропозицію палестинців про припинення вогню.

Прослухати повну версію розмови.

Ізраїль не любить широкомасштабні угоди про мир і великі війни ─ експерт

Новини по темі