Мобільний додаток

Минулої доби на Донбасі жоден військовий не постраждав — штаб

14.11.2018 р., 09:00

На Донбасі минулої доби бойовики, яких підтримує Росія, 8 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, жоден український боєць не постраждав.

Як повідомляє прес-центр Генштабу на сторінці в Facebook, бойовики двічі застосовували озброєння, заборонене Мінськими угодами.

За даними генштабу, найбільшу вогневу активність бойовики проявили на Приазов'ї, де вели вогонь з озброєння БМП-1 по позиціях Об’єднаних сил поблизу Чермалика.

У ранковому зведенні генштабу також йдеться, що сьгодні бойовики вже провели один обстріл у районі Красногорівки.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року - операція Об'єднаних сил.

Українська влада визнала Росію агресором і звинувачує Москву у збройній підтримці "ДНР" і "ЛНР". Ці організації Верховна Рада України визнала терористичними.

Росія спочатку заявляла про непричетність до подій на сході України, потім заявила про присутність там російських добровольців. За даними ООН, внаслідок конфлікту загинули близько 10 тисяч людей.

Новини по темі