Мобільний додаток

Крисіна повертають з колонії в Лук'янівське СІЗО Києва

9.11.2018 р., 17:06

Солом'янський суд Києва вирішив повернути Юрія Крисіна, засудженого за співучасть у вбивстві журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія, у київське СІЗО.

Про це повідомила прес-секретар суду Яна Квітченко, пише "Українській правда".

За її словами, 9 листопада 2018 року суддя Солом'янського районного суду Києва ухвалила рішення про етапування обвинуваченого Юрія Крисіна безпосередньо з Торецької виправної колонії до Київського слідчого ізолятора для участі у розгляді кримінального провадження.

Йдеться про справу щодо нападу на АЗС у 2016 році, у цьому провадженні Крисін обвинувачується у хуліганстві. 

Нагадаємо, В'ячеслава Веремія жорстоко побили "тітушки" під час Майдану у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги. За версією слідства, безпосередньо вбивство журналіста вчинив житель Горлівки Донецької області Джалал Алієв.

Юрія Крисіна визнали організатором "тітушок", які за гроші переслідували й били "майданівців" на початку 2014 року.

Докладніше — Станіслав Козлюк: Вирок Крисіну як прецедент у справах Майдану

22 грудня Шевченківський районний суд Києва засудив Юрія Крисіна до 4 років ув’язнення з дворічним випробувальним терміном. Генеральна прокуратура внесла апеляційну скаргу на вирок суду про умовний термін покарання. Апеляційний суд Києва його скасував і призначив йому 5 років позбавлення волі за участь у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія.

8 жовтня засудженого етапували у колонію в Донецькій області.

Новини по темі