Мобільний додаток

НАБУ завершило розслідування справи щодо Омеляна

6.11.2018 р., 16:54

Національне антикорупційне бюро завершило розслідування за фактами можливого незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації щодо міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

За інформацією прес-служби НАБУ, 6 листопада адвокатам Омеляна надано доступ до матеріалів кримінального провадження для ознайомлення.


За інформацією слідчих, було встановлено, що у 2015 році, перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи. Йдеться про новий позашляховик BMW X5 2015 року випуску та готівку в сумі 90 тисяч доларів США та 25 тисяч євро.

Крім того, детективи НАБУ встановили факти внесення міністром інфраструктури недостовірних відомостей до декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.
 
Розслідування цих фактів детективи НАБУ здійснювали з травня 2017 року.
 
13 вересня 2018 року міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за статтями ККУ "Незаконне збагачення" та "Декларування недостовірної інформації".

14 вересня Солом'янський райсуд Києва відпустив міністра інфраструктури на поруки міністра спорту Ігоря Жданова і депутата від Народного фронту Федора Бендюженко.

Докладніше - Суд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки

Володимир Омелян раніше заявляв, що пов'язує кримінальне провадження з початком виборчої кампанії. Він також відкинув висунуті  звинувачення і повідомив про тиск з боку керівництва НАБУ.

НАБУ завершило розслідування справи щодо Омеляна

Новини по темі