Мобільний додаток

ВАСУ може розпочати роботу в березні 2019 року, - Артем Ситник

19.10.2018 р., 17:25

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає, що Вищий антикорупційний суд може розпочати роботу в березні 2019 року.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Голос України".

"Сподіваюсь, бо під час передвиборної гонки доведеться про щось розповідати. Зараз є 340 кандидатів на посади суддів, які подали документи на конкурс, на жаль, досі не затверджено склад Ради міжнародних експертів. Але процес пішов, і не виключаю, що в березні 2019 року антикорупційний суд може запрацювати.

У світі немає жодної країни, яка би повністю поборола корупцію. Наше завдання — зробити так, щоб корупція не загрожувала державному суверенітету. І той спротив, який розпочинається, є індикатором того, що ми — на правильному шляху. Звісно, легше перевірити лише сто декларацій, як зробило НАЗК. І ніхто не критикує, не чіпає, усіх влаштовує. Люди, залучені до корупційних справ часто обіймають посади в державних органах, перебувають у парламентській залі, мають ресурси — медійні, матеріальні. І коли цей ресурс спрямовується проти нас, це означає, що ми дійсно наступаємо на ті "точки", на які потрібно наступати, і розслідуємо такі справи, які варто розслідувати. Власне, для цього НАБУ і створювалося", - зазначив Ситник.

ВАСУ може розпочати роботу в березні 2019 року, - Артем Ситник

Новини по темі