Мобільний додаток

Ветеран АТО Олег Петренко розповів, що активісти вимагають під Радою

20.09.2018 р., 13:45

Біля Ради 500 активістів вимагають ухвалити закон про захист прав іноземних добровольців. Вони вимагають ухвалити законопроект №3433, що передбачає спрощену процедуру отримання українського громадянства для іноземців, які воювали на боці України, заборонити видачу ветеранів АТО  іноземним державам (зокрема Росії), міграційну амністію.

Події під Парламентом прокоментував один із авторів законопроекту в ефірі Українського радіо у програмі "Сьогодні. Вдень" ветеран АТО, народний депутат Олег Петренко.

Що відбувається під Верховною Радою?

Олег Петренко: мітинг відбувається мирно, сьогодні тут зібралися люди честі заради відновлення справдливості по віднощенню до своїзх бойових побратимів. Сутички були ситуативні, акція триває, але вона не закінчиться, доки не буде досягнуто хоча б проміжного результату, який дасть перспективи для вирішення проблеми.

Чому саме цей законопроект потрібно підтримувати такими заходами?

Олег Петренко: цей законопроект вже кілька років знаходиться в стінах Ради, він вже пройшов всі комітети, експертні оцінки, він давно вже готовий до того, щоб потрапити у порядок денний та бути проголосованим. Тільки не вистачає волі та бажання керівництва держави. Наша влада так влаштована, що без суспільного тиску не рухається з місця. Тут не йдеться про отримання нагород, квартир... люди, які вижили на війні у 2014 році, потихеньку помирають зараз без програм державної підтримки. Люди, які відстояли нашу державність фактично знаходяться в Україні як нелегальні мігранти.

Прослухати повну версію розмови.

 

Слухайте програму "Сьогодні. Вдень" по буднях з 13.00 до 15.00!

Ветеран АТО Олег Петренко розповів, що активісти вимагають під Радою

Новини по темі