Мобільний додаток

Олег Єльцов: Напад на вчительку могла здійснити психічно хвора особа

11.09.2018 р., 10:10

6 вересня на вулиці Хрещатик натовп молодиків напав на представників ЛГБТ, 9 вересня на Бесарабській площі сталася масова бійка зі стріляниною, 10 вересня учень восьмого класу напав на вчительку під час уроку, вдаривши її стільцем, а потім завдав їй кілька ударів ножицями.

Агресія в суспільстві - чи стає це нормою в наші дні? Чому і молоді, і старі б'ються і хапаються за ножі і пістолети, кидаються один на одного? Ці події коментував в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" журналіст-криміналіст Олег Єльцов.

Як ви можете прокоментувати останні випадки агресії?

Якщо мова йде про напад на вчительку, абсолютно очевидно, що йдеться про психічно хвору людину, якій місце в спецінтернаті. Криміногенна ситуація в Україні нелегка, але можу запевнити слухачів, начого жахливого не відбувається. Коли я читаю стрічку новин інформагентств, кожне третє повідомлення - про кримінал, а це - рейтинги. Я розумію, що люди хочуть чути про таке, але у нас 40-мільйонна країна, нехай кожен з нас згадає, наскільки часто сусіди стріляють по дітях, чують постріли, стає свідком різанини. У нас у кожному регіоні трапляються різні випадки, і про кожен з них можна розповісти.

Прослухати повну версію розмови.

 

Слухайте програму "Сьогодні. Зранку" по буднях із 8.00 до 10.20!

Олег Єльцов: Напад на вчительку могла здійснити психічно хвора особа

Новини по темі