war

Генпрокурор ініціює відновлення Держмитслужби як окремого відомства (аудіо)

21.08.2018 р., 18:56

В Україні має бути відновлено Державну митну службу як окрему структуру, а також необхідно провести відкритий конкурс за участі громадськості на посади керівників митниць та митних постів.

Про це на брифінгу у Києві сказав Генеральний прокурор Юрій Луценко у зв'язку з недавнім виявленням в Одесі нерозмитненого вантажу більш як на 154 мільйони гривень.

Нагадаємо, зараз митні питання - у сфері діяльності Державної фіскальної служби. Також, за словами Генпрокурора, варто відновити кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів.

Прослухати

Нагадаємо, 8 серпня в Одесі затримали колишнього працівника Одеської митниці Дениса Амінєва. Його підозрюють у причетності до викрадення 37-ми контейнерів нерозмитненого вантажу на більш як 154 млн грн. Вантаж було заарештовано раніше, він зберiгався на територiї митного посту "Одеса-Центральний", звідти й зник. Частину зниклого товару пізніше виявили на ринках Одеси.

Як повідомила у коментарі Українському радіо прес-секретарка Державної фіскальної служби Наталія Непряхіна, відокремлення митної служби від ДФС не можливе, оскільки існування митного блоку у складі ДФС-вимога меморандуму з Міжнародним валютним Фондом і плану дій Уряду.


Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Генпрокурор ініціює відновлення Держмитслужби як окремого відомства (аудіо)

Новини по темі