war

Досудове розслідування у справі Надії Савченко і Володимира Рубана завершилося (аудіо)

2.08.2018 р., 16:16

Слідство у справі нардепа Надії Савченко і керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана отримало усі необхідні докази, щоб довести провину підозрюваних.

Про це сьогодні, 2 серпня, під час брифінгу щодо завершення досудового розслідування розповів генпрокурор Юрій Луценко.

Прослухати

За словами Юрія Луценка, нині почався етап ознайомлення підозрюваних і їхніх захисників з матеріалами слідства. Генпрокурор розповів, що справа налічує 10 томів.

Нагадаємо, Надії Савченко та Володимиру Рубану інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Рубана затримали 8 березня на контрольно-пропускному пункті на Донбасі. Він віз зброю з окупованої території на підконтрольну частину України.

Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Раді після того, як Парламент зняв із неї недоторканність. Надія Савченко відкидає звинувачення: за її словами, вона вела розмови про організацію терактів, аби ввести владу в оману.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Досудове розслідування у справі Надії Савченко і Володимира Рубана завершилося (аудіо)

Новини по темі