Мобільний додаток

Олег Назаренко: "Там немає власників автомобілів із європейською реєстрацією"

11.07.2018 р., 14:51

До Києва поз’їжджалися мітингувальники з усієї країни.

Протестують проти поліції, яка зупиняє "євробляхи". Вимагають скасувати постанову Кабміну від 20 червня № 479. Дії мітингувальників у програмі Українського радіо "Сьогодні. Вдень" прокоментував генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Як ви думаєте, наскільки ефективною буде ця акція власників авто? Чогось вони досягнуть, чи Уряд діє правильно?

По-перше, там немає власників автомобілів із європейською реєстрацією. Там власники литовські фірми, польські громадяни. Ви не можете бути власником авто на іноземній реєстрації. По-друге, вони вимагають скасувати постанову Кабміна 479. Я її уважно переглянув.

У постанові немає жодного слова, жодного речення, взагалі не говориться про автомобілі з іноземною реєстрацією. Там лише говориться про боротьбу з контрабандою. Автомобілі з іноземною реєстрацією не є контрабандою, вони завезені в Україну цілком законно, але використовуються українськими громадянами незаконно. Чим загрожує їм ця простанова? Навіщо її скасовувати?

Тобто хтось їх увів у оману і використовує в своїх цілях?

Запитайте. При чому тут контрабанда? Чого вони бояться і навіщо вимагати саме зараз відставки Гройсмана, Авакова і Продана?

Тобто ваша позиція - незрозумілі цілі цієї акції?

Я завжди шукаю того, кому це вигідно. Кому вигідно, щоб Уряд скасував постанову про боротьбу з контрабандою?

Олег Назаренко: "Там немає власників автомобілів із європейською реєстрацією"

Новини по темі