Мобільний додаток

Представники кількох фракцій пропонують збільшити кількість членів ЦВК (аудіо)

9.07.2018 р., 17:30

Повторно внести до парламенту подання кандидатур на оновлення Центральної виборчої комісії - так, щоб були представлені усі парламентські фракції і групи, просить президента керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

З такою ініціативою сьогодні на погоджувальній раді також виступили керівники фракцій "Народний фронт" та Радикальна партія. Депутати пропонують, аби у поданні президента була така ж кількість кандидатів, як і вакантних місць у ЦВК, каже Олег Березюк. Нині на 13 посад подано 14 претендентів, тобто представник котроїсь із парламентських фракцій чи груп може не потрапити до складу ЦВК. Є також пропозиції узаконити збільшену кількість членів Центрвиборчкому, повідомив Олег Березюк.

Прослухати

Процедури подання президентом кандидатур до складу ЦВК було повністю дотримано, каже депутат від "Блоку Петра Порошенка", представниця президента у парламенті Ірина Луценко. За її словами, жодних підстав не голосувати за подання, яке нині у парламенті, — немає підстав. Оновлення ЦВК має бути проголосоване одним із перших на цьому пленарному тижні - останньому перед літніми парламентськими канікулами - каже Ірина Луценко.

Прослухати

Нагадаю, що у 12-ти із 15-ти членів ЦВК семирічний термін повноважень завершився у 2014-му році, у ще одного — торік. Минулого тижня це питання про оновлення складу було поставлено на голосування, але не знайшло достатньої підтримки у залі.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Представники кількох фракцій пропонують збільшити кількість членів ЦВК (аудіо)

Новини по темі