Мобільний додаток

Українсько-американську ракету запустили до МКС

22.05.2018 р., 08:39

У США на космодромі на острові Воллопс успішно запустили ракету-носій Antares у рамках контракту НАСА.

Елементи першого ступеня ракети виготовили в Дніпрі, повідомляє DW.

З космодрому на острові Воллопс у штаті Вірджинія в США успішно стартувала ракета-носій середнього класу Antares. Запуск здійснено в рамках контракту НАСА на постачання необхідних вантажів для Міжнародної космічної станції (МКС).

За даними НАСА, під час пуску всі агрегати та вузли ракети відпрацювали штатно. В результаті запуску на навколоземну орбіту успішно виведено космічний транспортний корабель Cygnus. Останній має доставити на МКС 3,3 тонни вантажу для потреб екіпажу та проведення наукових експериментів. У НАСА повідомили про успішне розкриття обох сонячних панелей Cygnus. Стиковка вантажного корабля з МКС має відбутися за три доби.

Сьогоднішній запуск став дев'ятою місією з доставки вантажів на МКС, проведеною американською компанією Orbital ATK за контрактом з НАСА.

Головні елементи конструкції першого ступеня Antares спроектувало розташоване в місті Дніпро КБ "Південне". Їхнім виробництвом займається підприємство "Південмаш". У реалізації проекту також беруть участь такі українські підприємства як "Хартрон-АРКОС", "Хартрон-ЮКОМ", "ЧеЗаРа" та "Рапід".

Новини по темі