Мобільний додаток

Сплановано рух транспорту під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА (аудіо)

21.05.2018 р., 20:31

Рух транспорту, що перевозитиме вболівальників під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, сплановано так, щоби шляхи вболівальників команд "Реал Мадрид" та "Ліверпуль", не перетинались.

Про це в Києві під час брифінгу з питань підготовки до фіналу Ліги чемпіонів розповів менеджер із транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів Сергій Хижняк. Наша кореспондентка Тетяна Метерчук - докладніше.

"З 20:00 25 травня до 06:00 27 травня рух транспорту в радіусі 1,5 кілометра навколо Національного спортивного комплексу “Олімпійський” буде перекрито. Про це розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації Сергій Симонов. Зокрема, йдеться про вулицю Володимирську, бульвар Лесі Українки, вулиці Євгена Коновальця, Богдана Хмельницького та Хрещатик, що перекритий із 12 травня. Ця зона буде пішохідною. За словами Сергія Симонова, вболівальники незручностей у пересуванні не відчують.

У день матчу працюватиме оперативний транспортний штаб, створений спільно із Національною поліцією та Державною службою охорони, розповів представник Київської міської держадміністрації з питань, пов’язаних із проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЕФА, Андрій Мирошніченко. За його словами, штаб стежитиме за безпекою у місті за допомогою камер відеоспостереження. Також для посилення безпеки локації, де розміщуватимуться вболівальники, та 1,5-кілометрова зона навколо стадіону будуть освітлюватися впродовж усієї ночі, роботу громадського транспорту буде продовжено на 3 години. За наявності квитків на матч або акредитації проїзд для вболівальників, волонтерів та представників медіа у комунальному транспорті буде безкоштовним.

25 травня, у п’ятницю, о 16 годині відбудуться півфінали та фінал матчу легенд чемпіонів. Гратимуть чотири команди: це легенди Реалу, легенди Ліверпуля, легенди УЕФА та команда друзів Шевченка".


Прослухати репортаж:


Тамара Метерчук. Українське Радіо.Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Сплановано рух транспорту під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА (аудіо)

Новини по темі