Мобільний додаток

Акваторію Бузького лиману повернули державі

21.05.2018 р., 19:27

Прокуратура Миколаївської області через суди повернула державі 157 гектарів акваторії Бузького лиману, який кілька років тому віддали приватній структурі.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Миколаївської області.

"Незважаючи на різного роду інсинуації доведено, що Бузький лиман є внутрішніми морськими водами України, розпорядження якими належить до виключної компетенції Кабінету Міністрів України. У жовтні 2016 року прокурором Миколаївської області в інтересах Кабміну подано позов до Миколаївської ОДА та ТОВ МП "Термінал-Укрхарчозбутсировина" про визнання незаконним та скасування розпорядження, визнання недійсним договору оренди землі, яким товариству передано донну поверхню Бузького лиману загальною площею 157 га", - йдеться у повідомленні.

Отже, майже через 1,5 роки прокуратурі вдалося довести незаконність перебування у користуванні товариства частини донної поверхні Бузького лиману, який відноситься до внутрішніх морських вод України та неможливість перебування в оренді приватних юридичних осіб внутрішніх морських вод.

Загалом, у судах на розгляді перебувають аналогічні позови на майже 600 мільйонів гривень, зазначили в прес-службі прокуратури.

Акваторію Бузького лиману повернули державі

Новини по темі