ДругаРіка

Лілія Гриневич: табелів у перших класах більше не буде

21.05.2018 р., 18:13

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела нараду з учителями та директорами пілотних шкіл, які реалізують програму Нової української школи.

Під час поїздки на Одещину вона розповіла, зокрема, що табелі першокласників будуть замінені іншим документом, який засвідчуватиме їхні досягнення, повідомляє Укрінформ.

"Нова українська школа - це про те, щоб перетворити школи не тільки в місця, де дітям дають знання. У школі маємо не просто давати дитині вміння самореалізовуватися, а й справлятися зі складними проблемами, радіти життю, захищати своє емоційне здоров’я. Ми це починаємо з початкової школи", - зазначила Гриневич.

За словами міністра, особливу цінність при цьому має реалізація пілотних проектів, які дають можливість зрозуміти, які саме сучасні підходи до підготовки вчителів найбільш ефективні.

Міністр розповіла про низку педагогічних новинок, що стосуються педагогів початкової школи, в тому числі заміни табеля успішності для школярів-першокласників. Вона високо оцінила діяльність колективів пілотних шкіл, що функціонують у південних областях, а також реалізацію проекту "Нове покоління вчителів початкової школи", що здійснюється на базі Одеського, Балтського, Білгород-Дністровського педучилищ.

250 випускників цих закладів проходять спеціальну підготовку, і з 1 вересня 2018 року навчатимуть першокласників.

Лілія Гриневич: табелів у перших класах більше не буде

Новини по темі