Мобільний додаток

ЄС готовий надати Україні близько 100 мільйонів євро на енергоефективність

26.04.2018 р., 20:45

ЄС надзвичайно зацікавлений у наданні допомоги Україні і готовий до співпраці в реалізації програм, які стосуються децентралізації, енергозбереження та енергоефективності, професійно-технічної освіти, допомоги переселенцям, культурного обміну.

Про це поінформував голова Представництва Європейського Союзу, посол Хюг Мінгареллі під час зустрічі з головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем, повідомляє Укрінформ.

"ЕС надзвичайно зацікавлений у наданні допомоги у впровадженні реформ, зокрема, децентралізації. Чималу увагу ми приділяємо сектору енергоефективності, в який Євросоюз готовий інвестувати близько 100 мільйонів євро. Також готується програма на суму ще близько 50 мільйонів для підтримки внутрішньо переміщених осіб, аби переселенці отримували не тільки житло, а й робочі місця. Якщо Запорізька область зацікавиться, то я готовий надати допомогу і розповісти, як можна отримати кошти. Ще один важливий напрямок, який готується до реалізації в Україні, – підтримка реформи профтехосвіти. Нині цей проект опрацьовується спільно з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Вважаю, Запоріжжя як індустріальне місто також зацікавиться цим напрямком, зазначив Мінгареллі.

Він наголосив, що приїхав до Запорізької області для того, аби налагодити контакт з місцевою владою, адже постійного представництва ЕС у Запорізькій області немає. В рамках візиту Мінгареллі зустрівся також з міським головою Запоріжжя Володимиром Буряком та головами ОТГ.

ЄС готовий надати Україні близько 100 мільйонів євро на енергоефективність

Новини по темі