Мобільний додаток

Мінінформ передав СБУ новий список сайтів, які пропонує заборонити

25.04.2018 р., 14:10

Міністерство інформаційної політики України направило Службі безпеки України новий перелік сайтів, які пропонує заборонити в Україні.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на відповідь відомства на запит інформагенції.

Перелік був підготовлений робочою групою з моніторингу при міністерстві на виконання положень Доктрини інформаційної політики України, після чого переданий на розгляд експертної ради при міністерстві, яка надалі схвалила його.

"За рекомендацією експертної ради перелік сайтів спрямований в Службу безпеки України 18.04.2018 року", – зазначено у відповіді.

Далі СБУ має здійснити експертизу цих ресурсів і за необхідності реагувати відповідно до законодавства.

До нового переліку сайтів, що містять інформацію, заборонену до поширення нормами українського законодавства, увійшов 21 ресурс.

Зокрема в запропонованому переліку: dan-news.info, admin-gorlovka.ru, dnr24.su, gorlovka.today, golospravdy.com, s-narodom.ru, politnavigator.net, riafan.ru, dnr-hotline. ru, genocid.net, miaistok.su, dnr24.com, republic-tv.ru, ruskline.ru, dnipress.com, kianews24.ru, c-eho.info, crimea.ria.ru, c-inform.info, komtv.org і gazetacrimea.ru.

У Мінінформполітики назвали причини, через які слід заборонити ці сайти в Україні: ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу (публічний заклик до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій) .

До характеристики кожного ресурсу додаються посилання на матеріали з цих сайтів.

Новини по темі